Душата ти нашепва
Не съм онази сладката, милата, нежната.Понякога горча, боля, кървя, лекувам раните с пелин.Ще отразя това, което носиш, то е и…
Не съм онази сладката, милата, нежната.Понякога горча, боля, кървя, лекувам раните с пелин.Ще отразя това, което носиш, то е и…