Защо бягаме един от друг
Защо, когато разпознаем и дойде точка на кипене, не се отдаваме на мощния импулс, а бягаме в обратната вселена? Нали…
Защо, когато разпознаем и дойде точка на кипене, не се отдаваме на мощния импулс, а бягаме в обратната вселена? Нали…