Да бъдеш себе си е скъпо нещо, но струва всякоя цена, която в самостта те връща и живот от сърцевина.
Поддържането на лъжата отнема силата в теб.
Предател ставаш на съдбата, душата ти остава в плен.
И ще живееш в периферията на собствения си живот загледан/а навън в простора под тежкия хомот.
Не е за теб тази клетка.
Дишай, смело отвори.
Дори да се окаже грешка, поне за миг ти полети.
04.05.26г 15:11ч




