Жива съм!
Без извинения.
Дълбока съм, плиткото не ме вълнува.
На хоризонта на живота наслаждавам се, понякога самотно споделена със самостта.
Там откривам още дълбини и все по-рядко е да срещна ближен, но срещна ли те, истински бъди, излишно е да носиш маските.
Една по една ги свали и се приближи да срещнеш суровата и зряла истина.
И там ще се усетиш истински.
Такъв, какъвто си, и ще се изумиш от версията, която си.
Тържествена и неподправена.
Приета и приемаща.
Ликуваща и завладяваща пространството с планетата.
Вселената ще забележи и ще ти се поклони.
Когато си готов, ще ти рече: — Дойди!
26.04.26г.;12:41ч




